Kurumsal

31.01.1997 tarihinde Has Kum Toprak Ürünleri Beyaz Eşya Nakliyat San. ve Tic. Ltd. Şti. ünvanıyla kurulan şirketimiz kurulduğundan bu yana Konya ili ve çevre ilçelerinden doğal kum ve çakıl ihtiyacını karşılamaktadır.

Konya ili, Karatay İlçesi, Göçü Mahallesinde kendisine ait arazilerde halen faaliyetine devam etmektedir. Özellikle son yıllarda ihtiyaç duyulan doğal çakıl üretiminde sektöründe büyük bir boşluğu doldurmaktadır. 05 mm bailayıp 90 mm'e  kadar yıkanmışdoğal taş, ve çakıl üretimi yapmaktadır.

Peyzaj çakılı( 05mm - 12mm ), Parke Çakılı ( 05mm - 10mm ) , Çocuk Bahçesi Çakılı ( 05mm - 12mm ), drenaj çakılları ( istenilen ebatlarda ) ve sondaj çakılı ( 07 - 15mm ) üretimlerinden bazılarıdır.

Şirketimize ait ruhsatlı sahalardan çıkartılan doğal kum modern tesislerimizde işlenerek çakıl üretiminin yanında doğal beton kumu, Doğal kabasıva kumu ve doğal yıkanmış sap kumu da üretilmektedir.

Ayrıca yakın çevresinde her türlü harfiyat ve dolgu işleri ile de uğraşmaktadır.

Kum ocağı işletmeciliği, nakliyat ve hafriyat işleri ile 25 yıldır faaliyet gösterilen şirketimiz kalite ve güven ilkelerini benimsemiş, kurulduğu günden bu yana sahip olduğu bu ilkelerden taviz vermemiştir.